Yhteystiedot

 

Johtokunta:

   
TehtäväNimiSähköpostiosoitePuhelinnumero
PuheenjohtajaTimo Mannertam.sahko@gmail.com0405041699
varapuheenjohtajaJyrki Nieminenjyrak@pp.inet.fi0400859221
Rahastonhoitaja/rekisteritLeena Kiiskikiiski.leena@gmail.com0405967622
Jäsen Esko Nikulaesko.nikula@msoynet.com0405901021
JäsenPetteri Poteripetskupoteri@gmail.com0405030232
JäsenJuhani Laitilajusba.laitila@gmail.com0405149866
SihteeriJosi Vuorijosivuori@gmail.com0407401834
    
    
Jahdinjohtajat:   
HirvijahdinjohtajaJanne Jokivuori

janne.jokivuori@gmail.com

0504422551
PeurajahdinjohtajaJuhani Laitilajusba.laitila@gmail.com0405149866
    
Jäljityskoiran ohjaaja, hirviJukka Vaittinenjukkavaittinen1@gmail.com0505225669
PetoyhdyshenkilöSeppo Norresseppo.norres@gmail.com0405088893
    
Toimikunnat:   
AmpumajaostotPetteri Poteripetskupoteri@luukku.com0405030232
IlmahirviJyrki Nieminenjyrak@pp.inet.fi0400859221
HaulikkoJesse Norresnorppa86@gmail.com0400959908
KivääriPetteri Poteripetskupoteri@luukku.com0405030232
KenneljaostoTimo Mannertam.sahko@gmail.com0405041699
RiistanhoitojaostoEsko Nikulaesko.nikula@msoynet.com0405901021
    
    
Kiinteistönhoito ja varaukset:   
Halkian YhteiskäyttötilaJanne Jokivuorijanne.jokivuori@gmail.com0504422551
Juholan kotaJukka Juholaju.kalervo@gmail.com0505524555
    
    
Vierailijakortit ja hihamerkit:   
 Timo Mannertam.sahko@gmail.com0405041699
 Matti Kalsolamatti@kalsola.fi0405687405
 Jyrki Nieminenjyrak@pp.inet.fi0400859221
 Janne Jokivuorijanne.jokivuori@gmail.com0504422551

 

Halkian metsästysyhdistyksen tilinumeroFI8753570040002592                                                           
Hirvitili             FI0753571420023323

 

Halkian Metsästysyhdistys ry.
c/o Timo Manner
Tillintie 303

07190 HALKIA